Zapraszamy do Szkoły Językowej Britannica

 

Akademia Języków Obcych Britannica prowadzi kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym,szkolnym oraz młodzieży i dorosłych. Nasza oferta zawiera kursy dostosowane do każdego poziomu i są wzbogacone o najnowsze technologie w nauczaniu. Na zajęciach korzystamy z tradycyjnych podręczników, ale także z mediów społecznościowych, muzyki, tabletów i aplikacji multimedialnych.

Idąc z duchem czasu widzimy, że angażowanie nieograniczonych możliwości Internetu sprawia, że nasi uczniowie szybciej i chętniej przyswajają nowe słownictwo oraz wyrażenia. Jako pierwsi przywozimy i odwozimy dzieci BritaBusem na nasze zajęcia, więc droga do wiedzy staje się bezpieczna dla najmłodszych.

 

Poznaj ofertę naszych kursów!

 

Opinie

W Britannice poznajemy mnóstwo słów i wyrażeń, które są przydatne w każdej sytuacji. Bardzo dużo rozmawiamy na zajęciach w języku angielskim na różne ciekawe tematy – przez to zawsze jest ciekawie i wesoło.
Uczennica Nela

Uczennica Nela

 

Chodzę do Britanniki od kilku lat i na każde zajęcia przychodzę z przyjemnością. Zajęcia są prowadzone ciekawie, a wiedza sama i bez stresu wchodzi do głowy.
Uczeń Szymek

Uczeń Szymek

 

Britannica jest super! Na zajęciach dużo mówimy i gramy w gry językowe. Podczas zajęć nie jest nudno, korzystamy nie tylko z podręczników ale także z telefonów i tabletów ucząc się słownictwa.
Uczennica Zuzia

Uczennica Zuzia

To Top